پروژه شهرک غرب

پروژه هوشمندسازی شهرک غرب :

در پروژه هوشمند سازی واقع در بلوار دریای شهرک غرب که با استفاده از تجهیزات اسمارت مایر ایتالیا صورت گرفته، نخست کلیه کلیدها بصورت لمسی تعبیه گردید سپس با استفاده از ترموستات های هوشمند لمسی و جایگزین آنها با ترموستات های قدیمی که توانایی هوشمند شدن نداشتند کنترل کامل سیستم فن کویل انجام پذیرفت.

جهت استفاده از سیستم صوتی حرفه ای، ۴ باند ۳۰ وات سقفی در پذیرایی نصب گردید و آنها را به تاچ پنل ۱۰ اینچ اسمارت مایر متصل کردیم. کاربران خانه هوشمند علاوه بر پخش موسیقی از طریق مموری خارجی موجود بر روی تاچ پنل می توانند از طریق گوشی همراه نیز آهنگ خود را روی تاچ پنل بفرستند.

جهت هوشمندسازی آیفون تصویری هم ماژول مبدل آیفون سر راه آیفون تصویری قرار گرفت که مراجعین می توانند با ساکنین خانه هوشمند ارتباط برقرار کنند و در صورت نیاز حتی درب را برای آنها از طریق اینترنت باز نمایند.

نکته مهم در پروژه هوشمندسازی ساختمان های این است که طراحی مطابق با نظر کارفرما انجام بگیرد، ممکن است کارفرما دید متفاوتی نسبت به تیم طراح داشته باشد و میبایست در طی زمان و پس از اجرای پروژه این ارتباط حفظ شود تا نیازهای جدید کارفرما و یا تغییرات دلخواه از طرف ایشان صورت بگیرد.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button