قیمت خانه هوشمند چقدر هست و هزینه آن چگونه برآورد می شود؟

قیمت خانه هوشمند چقدر هست و هزینه آن چگونه برآورد می شود؟

برآورد هزینه خانه هوشمند بستگی به میزان آپشن هایی دارد که شما در پروژه در نظر می گیرید. از آنجایی که نیاز به یک دستگاه کنترلر مرکزی نداریم و تجهیزات از طریق مودم خانه و از طریق پروتکل Wi-Fi متصل می شوند، می توان هر یک از محصولات را به تنهایی و یا ترکیبی با هم استفاده نمود. بعنوان مثال در صورتی که فقط یک قفل درب دیجیتال تهیه کرده باشید می توانید آن را بر روی درب ورودی واحد نصب نمایید و به مودم خانه آن را متصل نمایید تا از طریق نرم افزار بتوانید به آن فرمان های لازم را بدهید و لازم نیست حتما یک مجموعه کامل خریداری شود، اتفاقی که تا همین چند وقت پیش مرسوم نبود.
معمولا شروع قیمت دهی در خانه هوشمند با سیستم کنترل روشنایی شروع می شود، عمدتا بخاطر زیبایی بسمت استفاده از کلیدهای لمسی می رویم و برای کنترل هزینه ها سعی در استفاده از کلید با تعداد پل بالا داریم، بعنوان مثال قراردادن کلیدهای لمسی ۸ پل امکان خوبی برای فضاهایی با تعداد سرخط بالا مانند فضای هال و پذیرایی دارند. برای اتاق خواب ها هم کلیدلمسی ۳ و یا ۴ پل هوشمند پیشنهاد می گردد. ممکن است در پروژه ای کارفرما فقط نیاز به کنترل سیستم روشنایی هال و پذیرایی داشته باشد در این صورت پروژه با حدود ۹۵ دلار جمع می شود و اگر تمایلی داشت کلیدهای اتاق خواب ها را هوشمند می کند و یا بعهده ساکنین نهایی می گذارد.
قیمت تمام شده یک پروژه ۱۰۰ متری از حدود ۹۵ دلار شروع می شود و می توان در چندین سطح قیمت گزاری را انجام داد، در صورت قراردادن کلیدهای هوشمند در دو اتاق خواب فرضی و آشپزخانه این قیمت تا ۲۹۰ دلار افزایش پیدا می کند. اگر سعی در کنترل سیستم اسپلیت و استفاده از کنترلر مادون قرمز باشد تا ۳۴۰ دلار قیمت بالا می رود و به یک آیتم قابل قبول میرسیم. در صورت اضافه کردن آپشنهایی مانند قفل درب دیجیتال، هوشمندسازی آیفون تصویری و… قیمت تمام شده بالاتری داریم که بازهم تاکید می کنیم بنابر میزان نیاز آپشن ها، سلیقه و بودجه در نظر گرفته شده می توان به یک راه حل عالی دست پیدا نمود.

شاید سوالاتی در مورد نرم افزار خانه هوشمند هم برای شما پیش بیاید از قبیل هزینه و… خبر خوب اینه که نرم افزار خانه هوشمند اسمارت مایر بر روی دو پلتفرم اندروید و iOS بصورت رایگان اجرا می شود و نیازی به خرید لایسنس نیست و تمامی اعضای خانواده بدون هیچ گونه محدودیتی میتوانند از آن استفاده نمایند. خبر خوب دیگرم اینه که برای کنترل از طریق اینترنت هم نیازی به IP ثابت نیست و از تکنولوژی Cloud یا همان رایانش ابری شرکت بصورت رایگان می توان استفاده نمود.
جهت مشاوره رایگان تلفنی و یا حضوری در دفتر کافیست از طریق واتس اپ و یا شماره های شرکت تماس حاصل بفرمایین.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button