نرم افزار خانه هوشمند اسمارت مایر

نرم افزار خانه هوشمند اسمارت مایر

نرم افزار خانه هوشمند اسمارت مایر به شما این امکان را میدهد که برای هر یک از فضا ها یک صفحه مخصوص تعریف کرده و تمامی تجهیزات قابل کنترل در آن فضا را به آن اضافه کنید .
این نرم افزار به صورت خودکار خروج شما از منزل را متوجه شده و کنترل خانه هوشمند را از طریق اینترنت در اختیار شما قرار میدهد.
کاربران میتوانند به تعداد دلخواه سناریو ، برنامه زمانبندی و لاجیک های کنترلی تعریف کرده و کارکرد دستگاه های مختلف را با پارامتر هایی از قبیل وضعیت آب و هوا ، شدت وزش باد ، دما و رطوبت ، لوکیشن ، طلوع و غروب خورشید ، ترکیب کند.
این نرم افزار به کاربر این امکان را میدهد که تجهیزات خانه هوشمند را به دستیارهای صوتی مانند Google assistant و Amazon alexa لینک کرده و برای روشن و خاموش کردن آنها از دستورات صوتی استفاده کند.
در این برنامه کاربران میتوانند به چندین پروژه مختلف با سطوح مختلف دسترسی داشته باشند به عنوان مثال فردی برای منزل خود Admin و برای مشاعات ساختمان سطح دسترسی User دارد این فرد در قسمت مربوط به منزل امکان تغییرات ، حذف و اضافه کردن ماژول های مختلف را دارد اما در قسمت مشاعات فقط استفاده کننده خواهد بود
تمامی تنظیمات بر روی حساب کاربری فرد در سرور اسمارت مایر ذخیره شده و با حذف برنامه از داخل گوشی از بین نمیرود.
نرم افزار از چندین سرور قدرتمند در جهان برای ایجاد کنترل از طریق اینترنت استفاده میکند و با وجود کاربران متعدد سرعت بسیار بالا برای انتقال اطلاعات و هشدار ها به کاربران ارائه میدهد.​

نرم افزار خانه هوشمند اسمارت مایر
برای دانلود نرم افزار بر روی لینک های زیر کلیک کنید
لوگو خانه هوشمند آرمینا

آسان تر از همیشه خانه هوشمند داشته باشید. 

آدرس

تهران - خیابان پاسداران - خیابان گل نبی - پلاک 41 - واحد5 - طبقه 3

تلفن تماس

021-22879002
021-22879003

ایمیل

info@SmartMyer.ir
Call Now Button