سنسور تشخیص حرکت بی سیم
سنسور مگنت درب و پنجره
سنسور نشت گاز
سنسور تشخیص دود
سنسور نشت آب

سنسور ها

در سیستم های خانه هوشمند سنسورها نقشی بسیار مهمی را ایفا میکنند. آنها هم کاربرد امنیتی داشته و هم در منطق های کنترلی برای ایجاد رفاه بیشتر موثر میباشند. سنسور حرکتی : این سنسورها در قسمت ورودی یا دیگر محیط های دلخواه کاربر نصب می گردند، سنسورها به غیر از ورودی تغذیه خارجی دارای باتری داخلی قابل تعویض با طول عمر دو سال بوده و سیگنالهای خود را بصورت رادیویی برای اپلیکیشن میفرستند. ارسال اطلاعات بصورت بی سیم و دو طرفه Full Duplex بوده و بر روی WiFi انجام میپذیرد .

سنسور مگنت درب و پنجره بی سیم : این سنسور بر روی درب های ورودی و یا پنجره نصب می گردد و در هنگام باز کردن درب یا پنجره Trig و فعال شده و قابلیت استفاده در برنامه را دارد، همچنین درصورت نیاز از طریق نرم افزار پیغام هشدار برای کاربر ارسال می گردد. ارسال اطلاعات سنسور مگنت درب و پنجره اسمارت مایر بصورت بی سیم و دو طرفه Full Duplex بوده و بر روی WiFi انجام میپذیرد.این محصول دارای ورودی تغذیه خارجی و باتری داخلی قابل تعویض با طول عمر ۲ سال می باشد.

سنسور تشخیص دود بی سیم: این سنسورها معمولا در آشپزخانه ها و یا دیگر محیط های دلخواه کاربر نصب می گردند، سنسورها به غیر از ورودی تغذیه خارجی دارای باتری داخلی بوده و سیگنالهای خود را بصورت رادیویی برای سیستم میفرستند. ارسال اطلاعات بصورت بی سیم و دو طرفه Full Duplex بوده و بر روی WiFi انجام میپذیرد. این محصول دارای باتری داخلی قابل تعویض با طول عمر ۲ سال می باشد. سنسور نشت آب بی سیم: سنسور نشت آب در محیط هایی که ریسک نشت آب وجود دارد نصب شده و در زمانی که الکترود های آن با آب به هم متصل شود به کاربر هشدار میدهد.این محصول دارای الکترود سیمی قابل اضافه شدن نیز میباشد که جهت اضافه کردن محیط دوم از آن استفاده میشود این الکترود اضافی با سیم به دستگاه اصلی متصل میگردد.در شرایط خاص میتوان قطع شدن شیر آب را به صورت اتوماتیک به هشدار آن متصل نمود. این محصول دارای باتری داخلی قابل تعویض با طول عمر ۲ سال میباشد.

سنسورهای بیسیم خانه هوشمند
سنسور تشخیص حرکت بی سیم

MDW

سنسور تشخیص حرکت بی سیم با قابلیت فیدبک

قیمت (ریال)

14,976,000
($ 52)
سنسور مگنت درب و پنجره

WMW

سنسور مگنت درب و پنجره بی سیم با قابلیت فیدبک

قیمت (ریال)

13,536,000
($ 47)
سنسور تشخیص دود

SDW

سنسور تشخیص دود بی سیم با قابلیت فیدبک

قیمت (ریال)

15,264,000
($ 53)
سنسور نشت گاز

GDW

سنسور تشخیص گاز بی سیم با قابلیت فیدبک

قیمت (ریال)

16,128,000
($ 56)
سنسور نشت آب

WLW

سنسور نشت آب بی سیم با قابلیت فیدبک

قیمت (ریال)

15,552,000
($ 54)
Call Now Button