درباره شرکت

موسسین شرکت خانه هوشمند آرمینا فعالیت خود را در زمینه هوشمندسازی ساختمان از سال ۱۳۸۷ شروع نمودند. در ابتدا با مطالعات میدانی که صورت گرفت با چند برند که بر روی پروتکل   KNX و بصورت با سیم  ( Wired ) کار می کردند شروع به فعالیت نمودند. 

پنل زنگ آپارتمانی خانه هوشمند

در ادامه با توجه به ملزومات این دست پروژه ها که نیاز به داشتن زیرساخت خاص همچنین نصب و راه اندازی طولانی و هزینه بر داشتند از یک سو و پیشرفت تکنولوژی و معرفی سیستم های بی سیم، شرکت را به سوی استفاده از روش های نوین تر سوق داد.

از پارامترهایی که جهت انتخاب یک برند بی سیم در نظر گرفته شده بود را می توان به کیفیت محصول(بطوریکه براحتی بتوان خدمات وارانتی و گارانتی آن را تامین نمود)، سادگی در نصب و راه اندازی(بدون نیاز به دانش تخصصی و یا برنامه نویسی)، داشتن پکیج کامل محصولات و آپشنها (بنحوی که برند بتواند تمامی موارد مورد نیاز در پروژه ها را تامین نماید)، پیشرو بودن در ارائه محصولات جدید(بنحوی که بتوان دست بالا را در میان رقبا داشت) و در نهایت قیمت رقابتی و خوشنامی برند در بازارهای جهانی را می توان نامبرد.

در نهایت پس از بررسی برندهای مختلف در سال ۱۳۹۱ شرکت تصمیم به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت اسمارت مایر ایتالیا را نمود. دفتر مرکزی این شرکت در میلان ایتالیا بوده و تمامی محصولات در هنگ کنگ تولید می گردند و با برچسب گارانتی آرمینا که شامل شماره سریال و هولوگرام می باشند عرضه می گردد.

شرکت خانه هوشمند آرمینا دارای بیش از ۲۰۰۰  پروژه  موفق و با شبکه گسترده نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور در خدمت مشتریان خود می باشد.

شرکت در سال ۱۳۹۷ از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بصورت یک شرکت دانش بنیان شناخته گردیده و فعالیت های خود را زیر نظر سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور انجام می دهد و همواره سعی در بکاربردن آخرین تکنولوژیهای مدرن در زمینه هوشمندسازی ساختمان ها می باشد.

Call Now Button