هتل هوشمند

از جمله مواردی که در هتل هوشمند میتوان به آن اشاره کرد کنترل روشنایی ، کنترل سیستم سرمایش و گرمایش ، سیستم های صوتی و تصویری ، قفل های هوشمند ، کارت خوان اتاق و مواردی از این دست که باعث افزایش آسایش و راحتی میهمانان هتل شده و از طرفی امنیت و آرامش خاطر بیشتری برای ایشان ایجاد میکند. در یک سیستم هتل هوشمند هماهنگی و یکپارچگی سیستم از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد. مدیران هتل میتوانند در هر لحظه تجهیزات هوشمند داخل هر اتاق را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را کنترل کنند.

با توجه به ابزارهای نرم افزاری موجود در سیستم کاربر میتواند از برنامه زمانبندی های مختلف به دلخواه خود استفاده نماید و سناریوهای هوشمند با منطق های مختلف برای اجرای فرامین به صورت اتوماتیک تعریف کند برای مثال میتوان باز بودن پنجره اتاق که میتواند مصرف انرژی را بسیار بالا ببرد را با درجه ترموستات اتاق و یا کولر گازی مرتبط کرد  تا از حدر رفتن انرژی جلوگیری نمود.

همچنین با قرار دادن دستیار صوتی در داخل اتاق ، میهمانان میتوانند با سیستم هتل هوشمند صحبت کرده و از فرمان های صوتی برای کنترل تجهیزات استفاده کنند.

تمام تلاش ما این است که میهمانان هتل یک اقامت به یادماندنی و هوشمند را تجربه و برای اطرافیان خود به اشتراک بگذارند از این رو شرکت اسمارت مایر بنا بر نیازهای مشتریان خود خدمات متنوعی را عرضه می نماید، کافیست نیازهای خود را با ما در میان بگذارید تا بهترین پیشنهادها را در قالب راه حل های مختلف با چندین سطح مختلف قیمتی دریافت نمایید.


Call Now Button