دفتر کار هوشمند

دفاتر زیبا و مدرن ضمن این که برای پرسنل ایجاد راحتی و آسایش زیادی می کنند برای مراجعین هم تاثیر بالایی در نحوه نگرش به آن شرکت و یا سازمان دارند.

در هنگام جلسات، مدیر با اشاره یک دکمه و یا فرمان به دستیار صوتی خود محیط جلسه را آماده می کند، پرده ها کشیده می شوند، نور محیط دیم می شود و پرده ویدیو پروژکتور باز می شود همزمان همه نگاهها به سمت مدیر می رود و در پایان جلسه عکس تمامی این دستورات انجام می شود.

برای صرفه جویی در انرژی، سیستم های سرمایشی و گرمایشی مطابق برنامه زمانی مشخص راه اندازی می گردند و امکان دسترسی افراد به محیط های مختلف توسط سیستم های سطح دسترسی قفل های درب دیجیتال کنترل می گردند. سنسورهای امنیتی هم به کمک مدیران مجموعه می آیند که به موقع از بروز هرگونه خطری آگاه باشند. کنترل سیستم روشنایی هم می تواند بصورت متمرکز بر روی نرم افزار پرسنل کلیدی قابل دسترسی باشند. با داشتن سیستم های نظارت تصویری هم از مراجعه مشتریان در مواقع خاص و در صورت عدم حضور می توان اطلاع یافت.

همکاران ما در واحد مهندسی فروش آماده هستند تا ضمن پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان، به ارائه راهکارهایی جهت داشتن یک دفتر کار هوشمند بپردازند، منتظر تماس شما هستیم.

Call Now Button